koláž, kresba tužkou, nit, karton
59,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. UD Jan Kotík 1974
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tužkou, pastel, karton
43,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD Kolíbal 1991
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
barevný pastel, karton
100 x 71 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1990
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kresba kuličkovým perem, karton
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1967
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1969 - 1970
lept, autorský tisk
49 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1969-70
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, karton
27,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD na paspartě K. Malich, 1964
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, karton
28 x 38 cm
Signatura: sign. LD na paspartě K. Malich, 64
kresba tuší, běloba, karton
28 x 38 cm
dvoubarevný lept 6/6
29,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 1966
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
frotáž, barevný pastel, tuha, karton
62 x 44,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 88
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba perem, barevné tuše, karton
87,5 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu 1980, Milan Grygar
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, koláž, tužka, karton
50,5 x 72 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967 / 2009
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
reliéf, koláž
38 x 26,5 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Trinkewitz / květen 1977
barevná serigrafie, karton 29/46
57 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD R. Kratina
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 1/10
45,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1967
tisk z perforovaného plechu, II. ED 2/50
53 x 75 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1969
olej, sololit
53 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 88
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2002
olej, akryl, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 2002
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1962 / 1963
olej, lepenka, oboustranný obraz
33 x 25,5 / 25,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD 63 Načeradský / UN Načeradský 62
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: sign. UN Načeradský 62
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, překližka
101 x 125 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 98
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, tisk
53 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD R. Fila 68
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, lak, tužka, fixy, karton
62 x 85 cm
Signatura: sign. PD Jankovič 75