1913
4 x 6 cm
Signatura: PD monogram PV. v tisku
16,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD Mucha
kresba tuší, lavírovaná tuš
30 x 44 cm
akvarel, tužka
14 x 9,5 cm
Signatura: PD J Lenhart
kresba tužkou, akvarel
5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
6,5 x 10 cm
Signatura: PD Ad. Petříček
litografie
53 x 37 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept 170/200
65 x 49,5 cm
Signatura: UD Anderle, PD v tisku 1984
litografie
16 x 25 cm
Signatura: PD Emil Kotrba
1899
barevná litografie
49 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD Mucha v tisku
15 x 20,5 cm
Signatura: PD Moravec
dřevoryt, ruční papír
30,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 32
olej, plátno
35 x 30 cm
barevná litografie
55 x 40 cm
Signatura: PD Rud Kučera, LD Rud. Kučera v tisku
10 x barevná litografie č. 41
42,5 x 30 / 30 x 42,5 cm
Signatura: 11 x F. Doubrava,10 x monogram FD v tisku
barevná litografie 21/500
45 x 15 cm
Signatura: PD J. kaplický 42
16,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Seydl
barevný pastel
33 x 48 cm
Signatura: PD J Lenhart
2 x kresba tuší
29,5 x 21 / 26,5 x 20 cm
Signatura: PD F Kocourek, Fr. Kocourek 43
barevná litografie 11/50
25,5 x 14 cm
Signatura: PD Rotrekl 69
2 x 1974
2 x litografie, tisk
25 x 19 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 3 x D Lumír Šindelář
kresba tuší, akvarel
28 x 24,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kvaš, tempera, karton
21,5 x 29,5 cm
Signatura: PD P. Kotík
13,5 x 10 cm
Signatura: PD Žilák 84