barevný letp 69/160
12 x 8 cm
Signatura: PD Istler 96
olej, plátno
37,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Navrátil 70
lept 33/160
12 x 8 cm
Signatura: PD Istler 96
suchá jehla 28/60
19 x 14 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83.
kresba uhlem
40 x 22 cm
lept 97/100
17,5 x 12 cm
Signatura: UD J Kavan 97
akvarel, tužka
10,5 x 19 cm
Signatura: PN G. Krum
19,5 x 14,5 cm
Signatura: PD W Helfenbein 1923
kombinovaná technika, sololit
91 x 57 cm
Signatura: LD Málek 5. 69
13 x 10 cm
Signatura: PD A. Macková
dřevěná plastika, barvená
v. 68 cm
Signatura: zespodu podstavce Vlad. Preclík 74
7,5 x 5,5 cm
Signatura: UD J. Honsa
barevný lept 6/100
23,5 x 18 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
kombinovaná technika, tuš, karton
24,5 x 61 cm
Signatura: PD monogram V. J. 79
suchá jehla, autorský tisk
13,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Klomovičová 1962
17,5 x 10 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
koláž, kresba fixem, karton
37 x 36 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1984
barevná litografie 4/50
24 x 16 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 2/50
15 x 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 78
muchláž, koláž, kresba tužkou, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: PD Věra Janoušková 82
barevná litografie 34/35
15,5 x 11 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie, autorský tisk, II. stav 5/5
15 x 10 cm
Signatura: PD K. Vysušil 79.
olej, deska
50 x 35 cm
Signatura: LD monogram C. M. 4. 10. 1970
barevná litografie 118/120
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek