41,5 x 29,5 cm
Signatura: PD K Zeman
lept, pastel 1/1
41,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
kombinovaná technika, kvaš
27 x 18 cm
Signatura: PD Vašíček 96
lept, pastel 1/1
33 x 22 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
zlacený reliéfní tisk
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
2003
zlacený reliéfní tisk
16,5 x 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
mezzotinta
55 x 49 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
52 x 37,5 cm
Signatura: PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
olej, lepenka
47,5 x 53 cm
Signatura: LD O Bubeníček
28 x 20 cm
Signatura: UD B. Lacina
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
1924
litografie
30,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Em. Frinta 24.
1922
37,5 x 32 cm
Signatura: PD Fr. Podešva 1922
vyřezávaný reliéf, akryl, deska
69,5 x 69,5 cm
Signatura: neznačeno
33 x 45 cm
Signatura: LD O. Zemina
litografie
29 x 37 cm
Signatura: PD Süsser
suchá jehla, autorský tisk
37,5 x 11 cm
Signatura: PD Jiří Vláčil 1961
40,5 x 24,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný 60
24 x 37 cm
Signatura: PD D. Chatrný 57
pastel, akvarel
21 x 41 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1945
lept 46/100
34,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1925
30,5 x 23 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
38 x 24,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
28 x 31,5 cm
Signatura: UD Ed. Milén, PD Ed. Milén v tisku