12,5 x 18 cm
Signatura: PD autorské razítko Josef Čapek
1911
39 x 30 cm
Signatura: PD J. Váchal v tisku, LD Josef Váchal v tisku
barevná litografie, autorský tisk
48,5 x 19,5 cm
Signatura: PD A Born
dřevoryt, 12 x lept 13/77
dř. 26,5 x 20 / 12 ks leptů 26 x 19,5 cm
Signatura: 12 x PD Konůpek, dřevoryt neznačený
barevná litografie 216/300
30 x 40 cm
Signatura: PD Liesler 45
dřevoryt č. 19
16 x 22 cm
Signatura: PD J. Váchal, J Váchal v tisku
litografie
22 x 17 cm
Signatura: LD F. Bílkovský
barevná litografie 30/500
32 x 42 cm
Signatura: PD Jos. Lada 42.
litografie
18,5 x 8 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
barevná litografie 23/500
47 x 31 cm
Signatura: PD Jan Bauch 42
21 x 11 cm
Signatura: LD monogram JG
litografie
17 x 9 cm
Signatura: UD F. Bílkovský, monogram F. B. v tisku
lept 18/300
29,5 x 23 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
tisk
20,5 x 27 cm
Signatura: UD Tichý 45
litografie
18,5 x 9,5 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
dřevoryt č. 16, papír na lepence
10,5 x 16 cm
Signatura: PD J.Váchal
litografie
18,5 x 8,5 cm
Signatura: LD F Bílkovský
strukturální grafika, autorský tisk
33,5 x 13 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63
reliéfní tisk
15 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
18 x 9 cm
Signatura: UD F. Bílkovský
1913
světlotisk, lepenka
17 x 25 cm
Signatura: PD 14-III-1913 - F. B. v tisku
1909 - 1910
9 x dřevoryt
9 ks 29 x 23 cm
Signatura: 7 x monogram FK (09, 10) v tisku
8 x dřevoryt
16 x 1816,5 x 12,5 cm
Signatura: 8 x PD Jos Kubíček, 5 x monogram JK v tisku
39 x 54 cm (výřez)
Signatura: LD K. Souček 62