2009
barevná litografie 9/100
49 x 34,5 cm
Signatura: PD Singer 2009
2010
barevná litografie 3/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2009
litografie
34,5 x 48,5 cm
Signatura: LD Načeradský 2009
2009
litografie
33,5 x 48,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2009
2006
barevná litografie 45/100
15 x 21 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2006
2011
barevná litografie 56/100
28 x 41,5 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
barevná litografie 60/110
13,5 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
2012
barevná litografie 40/90
10,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2012
barevná litografie 70/110
13,5 x 10 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 66/110
16 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 62/110
15 x 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie, autorský tisk
15 x 21 cm
Signatura: PD J. Valečka
akvarel
29,5 x 21 cm
Signatura: PD 2 x Načeradský 93
6,5 x 6 cm
Signatura: UD Ota Janeček
akvarel, tuš
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 93
akvarel, tuš
29,5 x 21 cm
Signatura: UN Načeradský 92
barevná litografie, autorský tisk 2/20
37,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
2018
barevná litografie 4/100
47,5 x 62 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
barevná litografie 39/100
26 x 42 cm
Signatura: PD J Valečka
2018
barevná litografie 49/50
31,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
2006
barevná litografie 94/100
14 x 21 cm
barevná litografie 109/160
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Bím 93
2012
barevná litografie 67/100
23 x 41 cm
2018
barevná litografie 4/100
47,5 x 63,5 cm