barevná litografie 96/100
v 37,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Iva Hüttnerová 007
originální černobílá fotografie
v 15,5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 68,5 ✕ š 96,5 cm
Signatura: LD A. Šimorda 1935
olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: PD K. Petrbauer 38
rytina, akvarel
22,5 x 37 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
litografie, akvarel
v 19 ✕ š 26,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina, akvarel
23,5 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 73 ✕ š 58,5 cm
Signatura: PD Schreiber.g.. 1850
v 37 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
v 37 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kvaš
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Filip 1968
akvarel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Filip 1968
v 43 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Petrovan
akvarel
v 31,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD nečitelná (částečně pod rámem)
kresba tuší, akvarel
v 21,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Vlast Rada 44
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: PD 1. /X. 1914 monogram ON
v 31 ✕ š 31 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1983
v 31 ✕ š 31 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1984
koláž
15,5 x 15,5 cm (výřez)
koláž
15 x 15 cm (výřez)
olej, lepenka
v 16,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD A. Hajdušek
měkký kryt 48/100
v 18,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1982
lept 48/100
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD W. Kappelmann
litografie 48/100
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD R. Klimovič
litografie 48/100
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jaroslav Uiberlay 1981-82
barevná litografie 48/120
v 21 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Luboš Synecký
barevná litografie 48/170
v 34,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J Bayer
suchá jehla 48/150
v 17 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J Černý 82
linoryt 48/110
v 18,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD O. Vaicová 81
linoryt 48/100
v 24 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Hluchý 82
suchá jehla 48/100
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD L. Lojdová
barevná litografie 48/100
v 41 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Michal
serigrafie 48/100
v 24 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Eva Burešová 82
linoryt 48/100
v 24,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ivan Minařík