suchá jehla, autorský tisk
10,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Boštík 94
akvarel
24 x 32 cm
Signatura: PD monogram K
litografie
21 x 28,5 cm
Signatura: UD Istler 1953
lept 5/8
49,5 x 32 cm
Signatura: neznačeno
litografie 83/200
31 x 20 cm
Signatura: PD A Brunovský 1968
2005
barevná serigrafie 88/100
49,5 x 34,5 cm
Signatura: PD monogram M 05
16 x 20 cm (výřez)
2 x litografie na dvoulistu
37,5 x 56 cm
Signatura: neznačeno
akvatinta 15/60
18 x 23 cm
Signatura: PD Istler 47
1974, 1971
serigrafie 23/65, knihtisk
43 x 58,5 / 60,5 x 36,5 cm
Signatura: 2 x PD Rudolf Sikora (1974)
2003
kombinovaná technika, barvy, tisk
42 x 29,5 cm
Signatura: LD Rudolf Fila 03
20 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Hložník, 47
lept, akvatinta, autorský tisk 11/20
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Istler 77
2009
barevná litografie 52/70
29 x 41,5 cm
Signatura: LD Jiří Šalamoun 2009
barevná serigrafie, ofset, tužka, autorský tisk (24)
36,5 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD D. Fischer 77
barevná serigrafie 64/100
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
barevná litografie 40/70
37,5 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák , PD 1991
46,5 x 44 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
litografie
37,5 x 56 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 159/200
16 x 26,5 cm
Signatura: UD Bím
2010
barevná serigrafie 15/100
30 x 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
barevná litografie
21 x 17,5 cm
Signatura: PD K. Souček 68
2016
barevná litografie 62/100
63 x 42 cm
Signatura: PD Michal Pěchouček 2016
litografie
18,5 x 18 cm
Signatura: UD K Beneš 86