olej, sololit
34 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Kozák 56. (datace hůře čitelná)
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
kresba tuší, pastel/na rubu kresba tuší
11,5 x 6,5 / 10 x 3,5 cm
Signatura: PD nečitelná s datací 43.
akvarel
34,5 x 48,5 cm
Signatura: LD M. Netík 73
olej, plátno
42 x 61 cm
Signatura: PD J. Urbášek 78
tempera
100 x 70 cm
Signatura: UD I. Ouhel 97
kombinovaná technika, tisk z výšky, malba
63 x 49 (výřez)
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
barevná litografie 141/145
43 x 32,5 cm
Signatura: PD Liesler 90
barevná litografie 20/80
38 x 49 cm
Signatura: PD Hodonský 1998
barevná litografie, lak 33/35
54 x 43,5 cm
Signatura: PD R. Konvička 92
barevná litografie 11/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
barevná litografie 72/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
akvarel
40,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: UD R. Konvička 99
kresba uhlem
28,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grus, LD 77
reliéfní tisk 57/70
35 x 30,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie 5/150
37,5 x 28 cm
Signatura: PD M. Rittstein 90
kombinovaná technika, tuš, tempera, pastel
60 x 42 cm
Signatura: PD Konvička 98
akvarel, akryl
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Sopko 89
akvarel, kresba tuší
64 x 47 cm
Signatura: PD M. Rittstein 91
kombinovaná technika, akvarel, tempera, koláž
54 x 63,5 cm
Signatura: LD R. Konvička 93
kresba fixem
14 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
56,5 x 40 cm
Signatura: PD Konůpek 30
kresba fixem
17 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
2004
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD I. Ouhel 04