barevná litografie, malba 42/150, papír na kartonu
70,5 x 101 cm
Signatura: PD Hermann Nitsch
1985/1986
26 x 32 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Reichmann
kresba tužkou, pastelky
18 x 23 cm
Signatura: neznačeno
monotyp
26 x 17 cm
Signatura: UD Kratina
akvarel
39,5 x 28 cm
Signatura: PD 61/IX Kafka Jar.
akvarel
39,5 x 28 cm
Signatura: PD 66/IX Kafka Jar.
27,5 x 22,5 cm
Signatura: UD monogram 81
sprej, papír
34 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 86
20,5 x 11 cm
Signatura: D Fr. Hudeček 31
16 x 8,5 cm
Signatura: LD monogram FH 33
26 x 19 cm
Signatura: PD Hudeček 31
15,5 x 11 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 37
15 x 21 cm
Signatura: PD monogram FH 31
20,5 x 11 cm
Signatura: LD monogram FH 31
kombinovaná technika, akvarel, tužka
15 x 9,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudečk 81
19,5 x 27 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 35
akvarel
40 x 28 cm
Signatura: LD Kafka Jar. 1972/VI.
barevná litografie 2/50
21,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
barevná litografie 30/100
27,5 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
2004
lept, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
lept 48/60
18 x 11 cm
Signatura: PD Istler 43
2004
lept, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
lept 3/10
8 x 6 cm
Signatura: PD Ján Kudlička 69