barevná serigrafie
21 x 10 cm
Signatura: UD Hořánek
litografie
12 x 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
12 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
14 x 17 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 3./XII 67
barevná litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram CB v tisku
barevná litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram Cb v tisku
barevná litografie
22 x 14,5 cm
kombinovaná technika, papír na lepence
26 x 20 cm
16 x 17,5 cm
Signatura: PD monogram F-B
barevná litografie 40/200
15 x 25,5 cm
Signatura: PD Liesler 77
18,5 x 15 cm
Signatura: PD F. Bílek
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
47 x 60,5 cm
16 x 8 cm
Signatura: neznačeno
10 x 17 cm
Signatura: PD Křížek 56
barevná litografie 6/9
59 x 39,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
barevná litografie ?3/55
38 x 23 cm (výřez)
Signatura: PD A Born
1899
barevná litografie, papír na lepence
101 x 36 cm
Signatura: PD Mucha 99 v tisku
barevná litografie 17/29
35 x 29 cm
Signatura: UD J Kovařík
barevný pastel
32,5 x 51,5 cm
Signatura: LD Bohuš 29.7.61. (s dedikací: Rudovi)
barevná litografie 30/80
49 x 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 91
2000
21,5 x 28 cm
Signatura: PD B. Uždilová 2.3.2000
olej, plátno
64 x 47 cm
Signatura: LD Josef Zamazal