lept 54/60
17,5 x 13,5 cm
Signatura: PD L. Guderna 1998
barevná serigrafie 10/40
24,5 x 17 cm
Signatura: PD Kratina 70
litografie
20 x 16 cm
Signatura: PD F. Muzika 71
linoryt, akvarel, zkušekbí tisk č. 17
19 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
barevná serigrafie
25 x 19 cm
Signatura: UD Urbásek 87
barevný dřevoryt č. 12
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Macková, LD monogram AM v tisku
14 x 10 cm
Signatura: PD Richard Teschner
barevná serigrafie 13/60
23 x 19 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 15/60
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 15/60
21 x 29 cm
Signatura: PD monogram ZB
2013
barevná serigrafie 36/50
49,5 x 70 cm
Signatura: PD Martin Krajc 2013
původní barevná litografie
26 x 21,5 cm
Signatura: PD F. Hoplíček v tisku
původní litografie
16 x 20 cm
Signatura: PD Hubert Kovařík 39 v tisku
původní litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku
19 x 9 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 44/50
11 x 19 cm
Signatura: PD O. Smutný
akvarel, papír na kartonu
21 x 29,5 cm
Signatura: LD Zezula
suchá jehla 33/50
30 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Beránek 94
2002
suchá jehla, pastel 44/50
27,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 02
frotáž, papír na kartonu
29,5 x 35 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1989
4 x barevná litografie, papír na kartonu
4 ks 14 x 39,5 cm
Signatura: 4 x F. Emler
suchá jehla 48/50
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Jiří Beránek 94
24 x 18 cm
Signatura: D nečitelná
barevná litografie 46/100
17 x 23 cm
Signatura: PD M. Rittstein 77