kresba uhlem
80 x 90 cm
Signatura: PD Kryl 63
barevná litografie 92/110
32 x 23 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
2005
barevná serigrafie 82/100
49,5 x 5 cm
Signatura: PD monogram MM 05
barevná litografie 121/200
22 x 43 cm
Signatura: PD Hájek
lept, kolorovaná verze 1/1
29,5 x 19 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1988
2010
barevná litografie 5/130
21 x 28,5 cm
Signatura: PD Komárek 2010
2010
barevná litografie 15/130
21,5 x 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
lept, kolorovaná verze 1/1
27 x 18 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1989
barevná suchá jehla 2/15
21,5 x 21,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
23 x 29,5 cm
Signatura: UD V Komárek
lept, kolorovaná verze 1/1
24 x 19,5 cm
barevný lept 20/80
14 x 10 cm
Signatura: PD Wernischová
barevný lept, akvatinta 20/80
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD F. Doležal 86
olej, lepenka
22 x 33 cm
barevná litografie 20/80
19 x 13,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 86
14,5 x 10 cm
Signatura: PD Olga Čechová 86
barevné křídy, karton
37 x 43 cm (výřez)
Signatura: UD monogram M. 90., PD 21.11.
dřevoryt 21/75
22 x 17,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 77
akvarel, kresba perem
19,5 x 13 cm
Signatura: PD JVáchal 58
barevné křídy, karton
37 x 43 cm (výřez)
Signatura: UD monogram M. 90.
barevný linoryt
20,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina, autorský tisk, ruční papír
20,5 x 13 cm
Signatura: UD Karel Zeman 1978
barevné křídy, karton
37 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD monogram M. 90, PD 30.10.
barevný lept 31/60
21 x 14,5 cm
Signatura: PD B Votavová 95