19 x 9 cm
Signatura: neznačeno
8,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
8 x 12,5 cm
Signatura: PD monogram F.B
6 x 12 cm
Signatura: PD monogram F. B.
barevná litografie
22 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram CB v tisku
barevná litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
barevná litografie
22,5 x 14,5 cm
akvatinta
14x 10,5 cm
Signatura: PD Otakar Průcha
lept, autorský tisk 65/100
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Petr Hampl
suchá jehla 16/40
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Viktoria Ban-Jirínková 01
suchá jehla 19/30
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jos Kočí
barevný ofset
14,5 x 8 cm
Signatura: PD Karel Müller v tisku
lept 71/100
7,5 x 9 cm
Signatura: PD Rytíř, LD monogram VR v tisku
olej, dřevěná deska
67 x 51 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
1869
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. LD A. Kirnig 1869
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno na dřevěné desce
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kresba uhlem, karton
51 x 68 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: sign. PD A. Mucha 89 Paris
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
barevný pastel
14,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram PJ
olej, plátno
78 x 101,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Malý 1932.
1902
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1917
olej, plátno
95 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 17
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Slavíček 1923
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |