suchá jehla 48/60
9,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1978
strukturální grafika, autorský tisk
21,5 x 24,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65.
měkký kryt 10/10
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 59
15 x 7 cm
Signatura: PD Balcar 62
suchá jehla, autorský tisk
23,5 x 12 cm
Signatura: PD J. J. 61
kombinovaná grafická technika, reliéf
27 x 19,5 cm
Signatura: PD J. Válová 62
kresba tužkou, pastel
18 x 23 cm
Signatura: neznačeno, PD 1949
26,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 5/13
20 x 14,5 cm
Signatura: PD Goldflam
lept, autorský tisk
21 x 14,5 cm
Signatura: PD Goldflam
akvarel, tužka, karton
14 x 22 cm
Signatura: PD F. Hoplíček 1943
barevná serigrafie
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Sýkora 68
17 x 21 cm
Signatura: na rubu Nepraš
zlacený reliéf, olovo, cín
63,5 x 18 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
strukturální grafika, materiálový tisk 1/10
16,5 x 13 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 60
17 x 25,5 cm
Signatura: PD F. V. Danihelka
2003
kresba barevnými fyxami
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých 27 . 2003
2003
kresba barevnými fixami
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých 40 - 2003
9,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Vladimír Šindler
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu JŠ 49 - 2003
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD B. Lacina 67
1918
dřevoryt, akvarel
11 x 10,5 cm
Signatura: PD Vladimír Šindler 1918
akvarel
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Hašek