1937, 1938
2 x lept
9 x 11,5 / 10,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, A. M. v tisku
2 x lept
8,5 x 11,5 / 9 x 11,5 cm
kombinovaná technika, olej, tempera, lepenka
18,5 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: PD Z. Höhmová 98
litografie, akvarel
18 x 12 cm
Signatura: PD V. Fiala
lept 39/60
23 x 19,5 cm
Signatura: PD Vaculka 69, LD monogram V v tisku
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, LD CB v tisku
6,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
1896
akvarel
12 x 17 cm
Signatura: PD monogram C. W. 1896
7 x litografie 28/160
12,5 x 25 / 17 x 27,5 cm
Signatura: PD Ruda Kubíček, Petr Dillinger / vše dole v tisku
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 12 cm
pastel, papír
13,5 x 11 cm
Signatura: UD Boštík
tisk (pohlednice), rytina
12,5 x 9,5 / 8 x 6 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, PD C. Bouda 1933 v tisku, LD monogram CB v tisku
1943, 1942, 1940
3 x dřevoryt
11,5 x 14 / 14 x 10 / 8,5 x 4,5 cm
Signatura: 3 x PD Vl. Pukl, PD VPukl 42 v tisku, PD monogram VP v tisku
1916
12 x 8 cm
Signatura: PD Josef Čapek
9 x tisk
5 ks 14,5 x 10 / 4 ks 15 x 10,5 cm
Signatura: 9 x V. Beneš v tisku
14 x tisk
10 x 14,5 cm
Signatura: 7 x Rabas v tisku
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: LD M. Šimorda 96, na rubu na blindrámu M. Šimorda 1996
17 x tisk
9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
36 x 44 cm
Signatura: D Karel Minář 35, LD monogram MK 35 v tisku
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
31 x 23,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akvarel
17 x 30 cm
Signatura: PD Jan Smital
suchá jehla 39/150
21,5 x 32 cm
Signatura: PD Petr Dillinger