barevný lept 17/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
barevný lept 43/60
29 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 43/60
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
34 x 34 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi
barevný lept 43/60
29,5 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
litografie 102/300
39 x 17 cm
Signatura: PD J. Kaplický 44
17 x 30 cm
Signatura: PD P. Kotík 62
strukturální grafika
26,5 x 51,5 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 42/100
45 x 39,5 cm
Signatura: PD Jankovič 75
2000
kombinovaná technika, akryl, sololit
55 x 46 cm
Signatura: LD K. Veleba, na rubu 2000
lept 18/50
33 x 40 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 79
55 x 46 cm
Signatura: PD K. Veleba 98
2009
suchá jehla, autorský tisk
34 x 21 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2009
barevný lept č. 158
43,5 x 33,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
serigrafie 5/10
22 x 36 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný 1983
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: PD Roučka
2011
barevná serigrafie 23/50
120 x 80 cm
Signatura: LD K. Malich 2011
barevný linoryt
21 x 36 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 1/2
32 x 19,5 cm
Signatura: PD O. Smutný 90
originální fotografie
29,5 x 23 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1985
barevná serigrafie 93/150
28,5 x 42,5 cm
Signatura: PD J. Grus
2 x barevný ofset
2 ks 17,5 x 13 cm
Signatura: monogram LZ PN/LN v desce
suchá jehla 26/100
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ivan Strnad 77
olej, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79