1991-1999
kombinovaná technika, asambláž, koláž, kreslba, plátno
225 x 504 cm
Signatura: na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
olej, plátno
45,5 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Tikal 45
olej, plátno
89 x 110 cm
Signatura: LD Přemysl Pitřík 95
olej, plátno
86,5 x 105 cm
Signatura: PD Přemysl Pitřík 88
olej, plátno
68 x 56 cm
Signatura: UN E. Ovčácek 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978
lept, pastel, autorský tisk
13 x 12 cm
Signatura: UD Anderle
barevná litografie
15 x 26 cm
Signatura: LD Liesler
terakota
v. 51 cm
Signatura: neznačeno
2011
barevná litografie 46/90
45 x 60 cm
Signatura: PD Micl 11
akvarel, tužka
22 x 32 cm
Signatura: PD J. Dvořák
suchá jehla 20/30
29 x 20 cm
Signatura: PD Klápště 90
linoryt / malba tuší
24,5 x 4 cm
Signatura: na rubu Křížek
akvarel, kvaš
43 x 30,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1971
31 x 22 cm
Signatura: UD monogram JD 1970
1899
olej, plátno
42,5 x 32,5 cm
Signatura: LD monogram ŠJ 1899
barevný lept, autorský tisk
15 x 10 cm
Signatura: UD J. Brázda 94
2000
barevný lept 18/30
11,5 x 10 cm
Signatura: UD J. Brázda 2000
reprodukce kresby
14 x 32,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, kolorováno
13,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Jíra 98
akvarel
15,5 x 21,5 cm
Signatura: PD J. Dvořák
akvarel, kvaš
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
7,5 x 4,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JD
akvarel
31,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno