barevná litografie
20 x 14 cm
19,5 x 12,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept 36/60
21 x 14,5 cm
Signatura: Albich
akvarel
30 x 21 cm
Signatura: Albich 91
litografie, akvarel
20 x 12 cm
Signatura: A. Moravec
litografie, akvarel
11 x 10 cm
Signatura: A. Moravec
40 x 25 cm
Signatura: K. Svolinský
litografie
13 x 12 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
20 x 26 cm
Signatura: M. S. 59 v tisku
barevná litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie, akvarel
20 x 30 cm
Signatura: Ant. Kučera 46
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
18,5 x 26 cm
Signatura: Otto Stritzko v tisku
barevná litografie 55/200
29,5 x 21 cm
Signatura: Rykr 1984
kombinovaná technika 23/120
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Daniela Toušová 93
barevná litografie
22 x 15 cm
Signatura: K. Oberthor 83
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
litografie
12 x 9 cm
Signatura: Jiří Bouda 78 v tisku
8,5 x 10 cm
Signatura: Zd. Mézl
11,5 x 13 cm
Signatura: Ota Janeček
23 x 12 cm
Signatura: Hanka Kravcec 1969
litografie
24,5 x 18 cm
7,5 x 13 cm
Signatura: K. Šafář
grafický list
28,5 x 21 cm
Signatura: J. Kaiser