2 x litografie
8 x 12 / 12 x 8 cm
14 x 9 cm
Signatura: monogram v tisku
1898
24 x 15,5 cm
litografie
12 x 9,5 cm
Signatura: Hořánek 84
barevná litografie
20,5 x 15,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
12 x 12,5 cm
akvarel, pastel
16,5 x 13 cm
Signatura: PD Ant. V. Slavíček 34
20,5 x 16 cm
Signatura: F. Duša
ocelorytina
8 x 7,5 cm
Signatura: J. Švengsbír
barevná litografie
16,5 x 9 cm
14,5 x 9 cm
Signatura: J. V. v tisku
barevná litografie 49/120
15,5 x 13 cm
Signatura: UD K. Beneš 93
2 x kombinovaná technika
10 x 7 / 12 x 8 cm
Signatura: 2 x J. Kaiser
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
13 x 10 cm
Signatura: LD Ant. V. Slavíček V.34.
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18
barevná litografie, litografie 142/200
9 x 7 / 13,5 x 6 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
19,5 x 8,5 cm
Signatura: A. Grmelová
litografie
8 x 3 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
grafický list
17 x 12 cm
21,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie 170/200
16,5 x 7,5 cm
Signatura: K. Oberthor 68
barevná litografie
17 x 10,5 cm
Signatura: A. Born
15,5 x 11 cm
Signatura: M. Houra 91