barevná litografie 8/20
45 x 25 cm
Signatura: PD A. Fuchs 72
9 x sitotisk
24 x 15 / 23,5 x 16,5 cm
Signatura: 9 x Z. S., na obálce Zbyšek Sion
barevný lept 164/200
27,5 x 19,5 cm
Signatura: Anna Khunnová 75
barevný lept 164/200
27,5 x 19,5 cm
Signatura: P. Major 75
kombinovaná technika 24/50
30 x 17,5 cm
Signatura: PD Pavel Hlavatý 1989
sitotisk, berevné křídy
21 x 29,5 cm
Signatura: M. K.
sitotisk, berevné křídy
21 x 30
Signatura: M. K. 94 v tisku
30,5 x 25 cm
sitotisk, berevné křídy
20,5 x 29,5 cm
Signatura: M. K. 94 v tisku
lept 5/10
27,5 x 20,5 cm
Signatura: PD R. Langer 1980
kresba tuší, akvarel
26 x 20,5 cm
Signatura: Nes 98
lept, autorský tisk
18 x 12 cm
Signatura: Havlíček 79
litografie
25 x 17 cm
Signatura: Kokolia
mezzotinta 6/30
24 x 19,5 cm
Signatura: PD Helena Tomášková-Willmannová 88
mezzotinta 48/100
22 x 15,5 cm
Signatura: PD Helena Tomášková-Willmannová 85
kresba tuší, akvarel
20 x 14 cm
Signatura: M. Palla
28 x 23 cm
koláž
22,5 x 18 cm
Signatura: PN Horníček
30,5 x 25 cm
mezzotinta 48/100
19 x 23,5 cm
barevná litografie
30,5 x 28,5 cm
Signatura: G. B. v tisku
31 x 12,5 cm
litografie
22 x 28,5 cm
olej, lepenka
49 x 63 cm
Signatura: PD H. Rostínský 57 (?)