11 x 8,5 cm
barevná litografie XII/XX
47 x 65 cm
Signatura: PD K. 968
11 x 8 cm
1954
litografie
27,5 x 20 cm
Signatura: Š. M. 54 v tisku
lept, autorský tisk
64 x 50 cm
Signatura: PD K. 69
akvarel, pastel
17 x 24 cm
Signatura: I. Ouhel 96
2003
akvarel, stříbřenka
19,5 x 28 cm
Signatura: I. Ouhel 03
lept, autorský tisk
5 x 12 cm
Signatura: PD K.61
8,5 x 4,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová
litografie
5 x 21,5 cm
Signatura: PD 19. 1. 85 K
litografie
11,5 x 8,5 cm
kombinovaná technika 157/160
12 x 8 cm
Signatura: Istler 96
koláž
18 x 20 cm
Signatura: UD K
14,5 x 7,5 cm
Signatura: F. Kobliha
1954
olej, lepenka
23 x 24,5 cm
Signatura: na rubu Foltýn Bohunice 1954
6,5 x 5 cm
Signatura: T. v tisku
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Ryla A. Macková
litografie 11/34
30 x 23 cm
Signatura: PD M. Švabinský
barevná litografie
13 x 12,5 cm
20,5 x 16 cm
Signatura: F. Duša
olej, karton, sololit
65 x 50 cm
Signatura: PD Johanna Klusák 81
16,5 x 12 cm
Signatura: Hořánek 93
zlacený cín
19 x 15 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
ocelorytina 146/200
16,5 x 9 cm
Signatura: J. Švengsbír