10,5 x 7,5 cm
Signatura: Liesler 45
2005
21 x 30 cm
Signatura: LD M. K.
suchá jehla 46/50
8 x 4 cm
Signatura: Istler 45
barevný lept 67/180
12 x 9 cm
Signatura: Istler 97
2006
kresba tužkou, pastel, akvarel
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2006
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Istler 93
barevný lept 68/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Istler
barevný lept 39/160
15,5 x 10 cm
Signatura: Istler 78
22,5 x 34,5 cm
Signatura: Brychta
barevná litografie
32 x 25,5 cm
Signatura: V. Bubeníček 75
litografie
30 x 22 cm
Signatura: Dillinger v tisku
barevná litografie 98/100
27 x 21,5 cm
Signatura: Ctirad Stehlík
suchá jehla 11/50
20 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88
27,5 x 6 cm
28 x 6,5 cm
9 x 9,5 cm
9 x 9,5 cm
20,5 x 15,5 cm
20,5 x 15,5 cm
20,5 x 15,5 cm
20,5 x 15,5 cm
9 x 13 cm
Signatura: SK.
litografie s podtiskem
18,5 x 12,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
17,5 x 20 cm
Signatura: R. Kolář