barevná litografie, litografie
10 x 8 / 11,5 x 9 cm
Signatura: 2 x C. B. v tisku
litografie
18 x 9,5 cm
Signatura: Knobloch v tisku
kresba tuší, pastel
24 x 19 cm
Signatura: UD K. Chaba 85
1954
10,5 x 6,5 cm
Signatura: Cinybulk
2 x lept
8,5 x 3,5 / 5,5 x 4,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka, J. Vodrážka
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Panuška
barevná litografie
13 x 13 cm
litografie
22,5 x 16,5 cm
19 x 28,5 cm
Signatura: LN K. Černý 55 Jarov
9 x 11,5 cm
Signatura: O. Blažíček 36 v tisku
26 x 17,5 cm
23,5 x 13,5 cm 3 x
Signatura: 3 x PD Dr. Desiderius
tisk, karton
41 x 53 cm
Signatura: PD Foujita v tisku
barevná litografie
10,5 x 17,5 cm
barevná litografie
15 x 11 cm
1911
kvaš
40,5 x 63,5 cm
Signatura: PD F. Hlavica 1911
barevná litografie
25 x 17 cm
Signatura: C. B. v tisku
20 x 5,5 cm
Signatura: Michal
dřevěná plastika
v. 46 cm
Signatura: Machala F. vzadu
19 x 14,5 cm
Signatura: Vik - 30 v tisku
2 x barevná litografie, kamenorytina
22,5 x 14,5 cm 2 x
Signatura: 2 x C. B. v tisku
olej, plátno
15,5 x 31 cm
Signatura: PD R. Brun
2 x suchá jehla
11 x 7 / 11 x 7 cm
Signatura: J. Herčík, Cinybulk
barevná litografie
19 x 8,5 cm
Signatura: autorké razítko