litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: R. Kremlička
barevná litografie
10,5 x 12 cm
Signatura: Hořánek 81
10 x 7 cm
Signatura: PD A. W.
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Vik 29 v tisku
44 x 62 cm
Signatura: PD Petrovan 68
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Vik 29 v tisku
litografie 23/100
16 x 16 cm
Signatura: F. Bič 1968
olej, plátno na lepence
29 x 45 cm
Signatura: PD M. Holý
15 x 10 cm
Signatura: J. Baruch
16,5 x 9,5 cm
18,5 x 10 cm
olej, lepenka
39 x 47 cm
Signatura: PD Jambor 20
kamenorytina, barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
17 x 10 cm
Signatura: Kutil
tempera, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: LD Vláďa Panuška
barevná litografie
12 x 20 cm
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
17 x 10 cm
Signatura: Kutil
barevná litografie
14 x 21 cm
21 x 29,5 cm
Signatura: Seydl
13 x 10 cm
12,5 x 10 cm
18,5 x 12,5 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
litografie
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995