11 x 15 cm
Signatura: K. Válová
kresba tuší, pastel, akvarel
14 x 10 cm
Signatura: UD K. Teissig 83
20,5 x 15 cm
Signatura: V. Komárek 95
1988/2002
serigrafie 27/41
60 x 40 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/2002
10,5 x 20,5 cm
Signatura: Slívovic, Slíva v tisku
10,5 x 17,5 cm
Signatura: Jiří Slíva s rodinou
1988/2002
serigrafie 25/41
60 x 40 cm
2005
20,5 x 10,5 cm
Signatura: Slívovi
10 x 20 cm
Signatura: Slívovi, Slíva v tisku
10,5 x 8 cm
Signatura: A. Brunovský
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: PD J. Hýsek 60
10 x 6,5 cm
Signatura: A. Brunovský
litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: M. Švabinský
olej, lepenka
31 x 33 cm
Signatura: PD Otakar Hůrka
8,5 x 6,5 cm
Signatura: A. Brunovský
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
12 x dřevoryt
18 x 25 cm 12 x
Signatura: 12 x Jaroslav Votruba
1924
olej, plátno
21 x 32,5 cm
Signatura: PD Jambor 1924
lept, akvatinta
8,5 x 12,5 cm
Signatura: Emil Filla
9 x 12,5 cm
Signatura: J. Válová
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: LD Kaván Ráno
2004
14 x 9 cm
barevná litografie
19,5 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 77
11 x 27,5 cm
Signatura: PD A. J. Alex