suchá jehla 3/50
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
14,5 x 16 cm
Signatura: UD M. Švabinský
barevná litografie
11 x 7,5 cm
Signatura: K. Oberthor 83
litografie
13 x 9 cm
Signatura: A. Born
1918
suchá jehla 38/47
21 x 11,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
20 x 14 cm
Signatura: M. Houra 70
2007
olej, plátno, sololit
18 x 18 cm
Signatura: LD I. Ouhel 07
linoryt 97/100
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb 69
litografie
12 x 9 cm
Signatura: Jiří Bouda 78 v tisku
12 x 9 cm
Signatura: Emil Kotrba 1972
13,5 x 16 cm
Signatura: LN monogram v tisku
barevný linoryt
14 x 8,5 cm
Signatura: L. Rusek
17,5 x 13 cm
Signatura: PD monogram v tisku
mědirytina
12 x 8 cm
Signatura: C. Bouda
18 x 15 cm
Signatura: LD A. M. v tisku
barevná litografie, litografie
8,5 x 6 / 10 x 5 cm
Signatura: 2 x V. Fiala
barevná litografie
20,5 x 16 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 1943 v tisku
lept 39/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
15,5 x 9,5 cm
Signatura: Liesler
9 x 18 cm
koláž, kresba tuší
9,5 x 20,5 cm
13 x 9 cm
Signatura: Slíva
suchá jehla, autorský tisk, akvarel
17,5 x 24,5 cm
Signatura: PD H. Bauch
14,5 x 10,5 cm
Signatura: K 01