26 x 10,5 cm
Signatura: V. Komárek
22 x 33 cm
Signatura: Fuka 56
25 x 35 cm
Signatura: Peška
suchá jehla 26/30
27,5 x 21,5 cm
Signatura: M. Švabinský
20 x 15 cm
Signatura: monogram 37
21 x 16 cm
Signatura: monogram 37
koláž, tuš, akvarel
30 x 40 cm
Signatura: Jan Vyčítal
barevná litografie
18 x 25 cm
suchá jehla 23/30
12 x 19 cm
Signatura: Coubine
originální litografie
32 x 21 cm
Signatura: L. Jiřincová
29 x 37 cm
Signatura: Jaroslav Grus
originální litografie
18,5 x 14,5
Signatura: L. Jiřincová
lept 10/10
25,5 x 20 cm
Signatura: L. Jiřincová 47
19 x 22,5 cm
Signatura: J. Grus
kombinovaná grafická technika
21 x 30 cm
Signatura: K. Hruška 58
křída
42 x 31 cm
Signatura: F. Volf
23 x 29,5 cm
Signatura: V. Komárek
30 x 42 cm
Signatura: Matal 79
voskový pastel
30 x 42 cm
Signatura: Kadrnožka 69
22 x 9,5 cm
Signatura: Ota Janeček, Jar. Seifert
litografie
14,5 x 42 cm
Signatura: Vlast. Rada
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
kresba kuličkovým perem
25 x 21 cm
Signatura: Otakar Slavík 90
PC grafika
27,5 x 19 cm
Signatura: Jankovič