enkaustika, plátno, sololit, autorský rám
30 x 38 cm
Signatura: sign. DU V. Kiml 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
30 x 39 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 61
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
57 x 110 cm
Signatura: sign. PD V. Boštík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra II. 91
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
1968 - 70
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. PD Klápště
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
64 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 88
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
90 x 130 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 89
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
90 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 1989
olej, plátno
83 x 56 cm
Signatura: sign. LN Slavík
Vyvolávací cena: | 155 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu na etiketě autora
1951 - 52
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Andrej Bělocvětov 1951 - 52
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
komb. technika, tempera, koláž, karton, lepenka
88 x 61,5 cm
Signatura: sign. DU 8 (IV) Janošek VIII. 1965
koláž, sololit
122 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1965
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |
pastel, tuš, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 78
Vyvolávací cena: | 9 800 Kč |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 70
koláž, karton, zalakováno
19 x 20 cm
Signatura: sign. DU J. Vyleťal 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, karton
24 x 13 cm
Signatura: sign. PD Josef Vyleťal, LD PF Vyleťal 1970
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
grafický list
34 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1965
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, olej, monotyp, karton, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 68, PD Der Blaue Pechvogel
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
127,5 x 163 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
45 x 33 cm
Signatura: sign. DU Janeček
olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
olej, sololit
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1969
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |