monotyp
30,5 x 41 cm
Signatura: PD Karel Tondl
1918
12 x 7,5 cm
Signatura: S. K. 1918 v tisku
barevný lept 81/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Istler
akvarel
47 x 55 cm
Signatura: LD Tondl
12,5 x 9,5 cm
litografie
25 x 17,5 cm
akvarel
33,5 x 50 cm
litografie
24,5 x 18 cm
litografie
25 x 17,5 cm
pastel / tuž, pastel
21 x 34 cm 2 x
39 x 54 cm
Signatura: PD Obšil
mědirytina 41/200
17 x 11,5 cm
Signatura: K. Svolinský
akvarel
30 x 42 cm
Signatura: PD To. 37
16 x 11 cm
Signatura: F. K. v tisku
18,5 x 12,5 cm
kresba tužkou, akvarel
16 x 13 cm
Signatura: PD To
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
18,5 x 12,5 cm
akvarel
22 x 29 cm
Signatura: LD Máchal
18,5 x 12,5 cm
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: LD A. Viktorin
18,5 x 12,5 cm
barevná litografie 52/83
18,5 x 13 cm
Signatura: M. Erazim 88