10 x 12,5 cm
Signatura: PD T
1911
23,5 x 33 cm
Signatura: T. F. Šimon
32 x 23,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
38 x 22 cm
akvarel
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD To
uhel
25 x 41 cm
akvarel
15 x 15 cm
Signatura: PD To
42 x 19 cm
36 x 38 cm
tempera
19 x 13 cm
Signatura: UD To
36 x 31 cm
Signatura: Pavel Šimon 43
monotyp
16 x 12 cm
Signatura: PD Karel Tondl
38 x 28 cm
Signatura: Pavel Šimon 43
33 x 24 cm
olej, překližka
36,5 x 21 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
kresba tuší, akvarel
39 x 28 cm
Signatura: Pavel Šimon 41
olej, lepenka
18 x 23 cm
Signatura: PD Tondl
kresba tuší, uhel
39 x 28 cm
Signatura: Pavel Šimon 1940
35 x 24 cm
Signatura: P. Š. 1938
35 x 25 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
olej, lepenka
27 x 34 cm
Signatura: PD Zdeněk Fiala
kresba tužkou, uhel
27 x 36,5 cm
24 x 31,5 cm
Signatura: LD Quido R. Kocián 33
24 x 34 cm
Signatura: Pavel Šimon