litografie, akvarel
20,5 x 13 cm
Signatura: A. Moravec
1915
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: monogram v tisku
akvarel, kuličkové pero
9,5 x 14 cm
Signatura: K. S. 75
1979 - 1980
akvarel
10,5 x 14 cm
Signatura: K. S. 79 - 80
2002
mezzotinta
18 x 14 cm
Signatura: Netušil 2002
suchá jehla 31/60
12 x 19,5 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 31/60
12 x 20 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 15/55
14,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 15/75
14,5 x 11 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 15/55
15 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
lept 51/100
21 x 15 cm
Signatura: M. Králová
lept 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Králová
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,2 cm
Signatura: Škarohlíd
suchá jehla 5/10
10 x 10 cm
Signatura: Škarohlíd 1989
3,5 x 7 cm
Signatura: Ota Janeček, Jaroslav Seifert
2007
akryl, sololit
23 x 23 cm
Signatura: LD M. K.
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1993
olej, lepenka
18 x 23 cm
Signatura: PD AL. Kalvoda
lept 71/100
15,5 x 9,5 cm
Signatura: Dušan Polakovič 88
18 x 11,5 cm
Signatura: K. Štěch