olej, plátno
44 x 48 cm
Signatura: sign. LD monogram WB 1929
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
20 x 48 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1935 - 40
olej, překližka
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. LN Josef Zamazal
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, lepenka
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1917
olej, plátno
53 x 42 cm
Signatura: sign. LD františek Hoplíček 917
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD monogram TFŠ
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
49,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD F. Hladík
olej, malířská lepenka
53 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 16
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
32,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
20,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. P.
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
1913
komb. technika, karton
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD monogram JU
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevný lept s akvatintou, č. 89
38 x 32 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
25,7 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. P.
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD Blažíček 1923
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 30.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD Lolek St
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 49 cm
Signatura: sign. PD Ota Bubeníček 20
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 32 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: sign. PD Panuška