barevný linoryt
16,5 x 10 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
barevná litografie
18 x 15 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
barevná litografie
26,5 x 18 cm
Signatura: UD AStrnadel
barevná serigrafie
18,5 x 23,5 cm
Signatura: PD M a K Svolinský
17 x 6 cm
Signatura: PD K Svolinský
litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: UD Zívr
9,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: PD 57 Sv v tisku
10 x 14 cm
Signatura: PD P. Šimon, LD PŠ v tisku
16,5 x 10,5 cm
Signatura: PD K. Štika
sádrová plastika
v. 21 cm
Signatura: L Lad. Beneš 925 na drapérii
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
20 x 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná suchá jehla 14/75
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
7,5 x 14,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
serigrafie 374/500
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 77
barevná litografie
25 x 11 cm
Signatura: UD Žemlička
1951
8,5 x 5 cm
Signatura: UD Tichý 51
14 x 10,5 cm
Signatura: UD monogram TFŠ v tisku
barevná litografie
15,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, Arno Nauman 49 v tisku
10 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
19 x 13 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman, H v tisku
1842
rytina, akvarel
29 x 17 cm
Signatura: PD Belopotocký ryl 1842 v tisku
18 x 12,5 cm
Signatura: PD L.(?) Mikulka 1976
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: LD J Písecký 1919