28 x 42 cm
Signatura: PD monogram AP
suchá jehla 20/21
14,5 x 15 cm
Signatura: PD Boštík 65
suchá jehla 1/21
14,5 x 15 cm
Signatura: PD Boštík 65
suchá jehla 13/21
14,5 x 15 cm
Signatura: PD Boštík 65
25 x 37 cm
Signatura: PD P. K. 28
akvarel, pastel
36,5 x 47 cm
Signatura: PD Kybal 69
lavírovaná tuš, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68
20 x 13 cm
Signatura: LD Tichý 39
1912
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie 106/125
19 x 48 cm
Signatura: PD Jan B. Melichar
litografie 96/100
17 x 45 cm
Signatura: PD B. Krátký 70
barevná litografie 91/160
15,5 x 48 cm
Signatura: PD Jan B. Melichar
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
30. léta 20. stol.
kresba tuší, štětcem
31,5 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 93/130
15,5 x 48 cm
Signatura: PD Jan B. Melichar
akvarel
42 x 38 cm (výřez)
Signatura: LD V. Jícha
barevná litografie 50/85
16 x 45,5 cm
Signatura: PD Jan B. Melichar
barevná litografie 52/115
19,5 x 56 cm
Signatura: PD Jan B. Melichar
1954
olej, plátno
85 x 67 cm
Signatura: PD Jan Dědina 1954
linoryt 36/60
26 x 61,5 cm
Signatura: PD R. Přikryl
barevný linoryt
28 x 54 cm
Signatura: PD R. Přikryl 70
akvatinta, kresba tužkou
41,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: PD V. Jícha
bronzová plastika
v. 22 cm
Signatura: neznačeno