1924
olej, plátno
62 x 81,5 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1924
kresba fixem
28,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD 4/1 87 Matal
olej, plátno
57 x 90 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
50. léta 19. století
kvaš, lepenka
21 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JN
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1890
bílá kvaš, akvarel, lavírovaná tuš, papír
54 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha 90
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54,6 x 73 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
olej, dřevěná deska
27 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: PD Prucha
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1902
barevné křídy, pastel, kvaš, plátno
90,5 x 117 cm
Signatura: sign. PD A Slavíček
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, lepenka
68 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
2. pol. 20. let
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 28
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
1920 - 22
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
62 x 79 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1911
akvarel, karton
40 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1911
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
151 x 251,5 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1938
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1916
olej, plátno
50,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej, email, plátno na dřevě
32,5 x 41 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
40 x 44 cm
Signatura: sign. PD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, plátno
59 x 64 cm
Signatura: sign. PD Smetana 45, na rubu Smetana, na blindrámu J. Smetana
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1943 / 1944
olej, lepenka
30 x 20 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček