olej, plátno
180 x 120 cm
Signatura: na rubu V. Novák březen 1999
kombinovaná technika, koláž, asambláž
52 x 40 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1990
60 x 55 cm
Signatura: UD Boštík 93
1988 - 1990
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: LD Valter 88, UD Valter 90
asamláž, olejové laky, pryskyřice, kresba
122 x 90 cm
Signatura: PD Z Beran 84
smalt, plech
50 x 50
Signatura: PN Endre Nemes 55, LD Nemes 55
barevná serigrafie
16 x 12 cm
Signatura: A Born
13,5 x 8,5 cm
Signatura: J Baruch
olej, plátno
70 x 35 cm
Signatura: PD Matal 85
olej, sololit
33,5 x 23,5 cm
Signatura: LD Matal 68
2010
ofset, fix
19 x 9,5 cm
Signatura: J. Voves
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka
kombinovaná technika, papír
31 x 22,5 cm
barevná serigrafie 69/150
28 x 42,5 cm
Signatura: J. Grus
kombinovaná technika, papír
31 x 22 cm
56 x 73 cm
Signatura: PD K 979 NY
olej, sololit
23 x 61 cm
Signatura: PD F. Gross 61
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: UD Málek VII. 71
olej, špony, plátno
85 x 116 cm
45 x 32,5 cm
Signatura: Jožka Baruch, B v tisku
barevná litografie, autorský tisk
13 x 34,5 cm
Signatura: Chadima 77
olej, tempera, koláž, asambláž
76 x 66 cm
Signatura: na rubu Jan Kotík 1978
skládaná vata, hlína
59,5 x 87,5 cm
36 x 24 cm
Signatura: K. Svolinský, K. Svolinský 1936 v tisku