olej, lepenka
20 x 26 cm
Signatura: sign. LD LKuba
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
barevné křídy, karton
34 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Jan Bauch 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 41
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
92 x 117 cm
Signatura: sign. PD Rabas 33
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 30
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
olej, plátno
70 x 89 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1925
olej, lepenka
70 x 49 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
60,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD RWiesner 41
olej, plátno
26 x 36 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 59
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD 40 K Jílek
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, překližka
74 x 54,5 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 38
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
30 x 39 cm
Signatura: sign. LD Kaláb 40, Kaláb 1940
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tempera, lepenka
40 x 26 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
kresba pastel, tužka, karton
55 x 36 cm
Signatura: nesignováno
43 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
tuš, kvaš, karton
28,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
malba tuší, karton
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Josef Čapek
soubor 12 kreseb, tuš, karton
7,5 x 9,5 cm
Signatura: sign. DU K. Lhoták
kresba tužkou, karton
30 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 40
akvarel, karton
33 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 48
29,1 x 16,8 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49