barevná litografie 15/20
46 x 65 cm
Signatura: PD K 968
barevná litografie 115/189
48,5 x 68,5 cm
Signatura: PD K 469
litografie
37,5 x 28 cm
Signatura: PD Urbásek
lept 8/70
50 x 65 cm
Signatura: PD Peter Kľúčik 1989
fotografie, autorská dobová zvětšenina
28,5 x 38,9 cm
Signatura: na rubu Karel Gall
35,6 x 28,6 cm
Signatura: na rubu Karel Gall
36,6 x 23,2 cm
Signatura: značeno na rubu 1930 K Poličanský
22,5 x 17,5 cm
Signatura: na rubu na štítku razítko: foto J. Chaloupka, Praha
21,3 x 28,6 cm
Signatura: na rubu Alexandr Pau 1933, autorské razítko
23,6 x 28,5 cm
Signatura: značeno na rubu Skopec 1. máj 1934
12 x 16 cm
Signatura: neznačeno
litografie
23 x 16 cm
Signatura: PD K Svolinský, LD KS 1953 v tisku
40. léta 20. stol.
barevná litografie
26,5 x 18 cm
Signatura: LD A Strnadel
40. léta 20. stol.
litografie
23,5 x 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
19 x 14,5 cm
Signatura: LD Vik - 35. v tisku
12,5 x 16 cm
Signatura: PD Fiala v tisku
2004
enkaustika, dřevotříska
50 x 50 cm
Signatura: PD Klimeček 04
enkaustika, dřevěná deska
35 x 28,5 cm
Signatura: PD Klimeček
72,5 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 20. 5. 46, LD M. Švabinský DEL.SC.1919 v tisku
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
17 x 15 cm
Signatura: PD Kroča
barevná litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, karton
49 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Liesler 58
litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: PN M Švabinský v tisku