2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
2003
tuš, otisky prstů
21 x 29,5 cm
olej, plátno
35 x 72 cm
Signatura: LD V. Koutský 69
2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
barevná suchá jehla
8 x 9,5 cm
Signatura: D Ota Janeček
2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
2003
tuš, otisky prstů
29,5 x 21 cm
50. až 60. léta 20. stol.
skleněná plastika, tavené sklo, pískované
v. 33 cm
pastel, tužka
57,5 x 42 cm (list)
Signatura: LD Šembera 82
alchymáž, tuš, papír na kartonu
22,5 x 18 cm
Signatura: UD Štajnc Zdeněk 1990
reliéf, olověný odlitek
25,5 x 18,5 cm
Signatura: na rubu Olbram Zoubek
20,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 85
20,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 86
20,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
barevný pastel
20,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
21 x 15 cm
propalovaný papír
33,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Steklík
29 x 20,5 cm
Signatura: UD monogram O. K. 83
kresba tuší, ruční papír
29 x 41,5 cm
Signatura: PD Inge Kosková 29/8/1994
42 x 59,5 cm
Signatura: PD Inge Kosková 15/10 89
lept 12/40
42,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 1971
originální fotografie
29,5 x 24 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984