kolem 1924
fotografie
12,5 x 8,4 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
kolem 1925
fotografie
10,8 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kolem 1900
fotografie
11,9 x 8,4 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
fotografie s vlastnoručním věnováním
12,1 x 9 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem 1933
fotografie
9,7 x 7,2 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
fotografie
15,4 x 11 cm
kolem 1936
fotografie
13 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
1876 - 1877
22 stran zápisků, kreseb a poznámek Alfonse Muchy,
13 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
rukopis (od str. 25 - 40)
28 x 17 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1900
12 x barevná litografie
9 x14 cm (12x)
Signatura: sign. dole v tisku Mucha
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1952
3,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Liesler
ocelorytina
6 x 5,5 cm
Signatura: UD J. Švengsbír
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
reprodukce dřevorytu
12,5 x 8 cm
Signatura: LN monogram v tisku
7,5 x 14,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
barevná litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD C Bouda
20,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
5 x 3,5 cm
Signatura: UD I. Strnad
barevná litografie, autorský tisk
5 x 3,5 cm
Signatura: D VladSuchánek
12 x 11 cm
Signatura: PD KSvolinský
barevná litografie
20 x 8,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 48
barevný linoryt
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
11 x 7,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
ofset - oboustranný plakát
43,5 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno