2015
barevná litografie 57/75
48,5 x 38 cm
Signatura: LD A Born, UD razítka Karel Toman, Kamil Lhoták, PD J. Bouda 85 - 2015
akvarel
24,5 x 16 cm
Signatura: UD K 61
12,5 x 7,5 cm
Signatura: UD K Šafíř
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
suchá jehla, novotisk, fotopapír
24 x 16 cm
Signatura: neznačeno
23 x 13 cm
Signatura: neznačeno
24 x 15,5 cm
Signatura: nezančeno
suchá jehla, novotisk, ruční papír
13,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
10 x 10 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1988
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1990
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: PD Svoboda
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
14,5 x 7 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 80
88 x 62,5 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 86
litografie
17 x 6 cm
Signatura: D Věroslav Bergr 85
litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: PD J Kaiser
22 x 14,5 cm
Signatura: UD J. Kavan 97
barevná litografie
22 x 14,5 cm
Signatura: PD CB v tisku
38 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: LD (? Hájek) 23/I 41
18,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Istler
litografie, akvarel
11,5 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PD A Moravec 44
18,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Istler