26 x 34 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-35 v tisku
26,5 x 34,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1929-5 v tisku
26,5 x 36 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
16 x 9,5 cm
kresba tuší, akvarel
23,5 x 19 cm
litografie
17,5 x 17,5 cm
Signatura: Eva Janošková
36 x 28 cm
Signatura: A. Born v tisku
2000
lept, autorský tisk
17,5 x 13 cm
Signatura: J. Válová 2000
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
litografie
22,5 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
14,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek + p.f.1981 L. Kundera
14 x 11 cm
Signatura: Istler + V. Obrtel
15,5 x 12,5 cm
monotyp
15 x 11 cm
Signatura: Istler
tempera
10,5 x 14,5 cm
Signatura: Istler
10 x 7,5 cm
Signatura: Istler 95
lept 66/80
13 x 7 cm
Signatura: Istler 94
14,5 x 7,5 cm
Signatura: A. Grmelová
15 x 7 cm
Signatura: A. Grmelová
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: PD Mühlbauer 86
12,5 x 7,5 cm
Signatura: Z. 77
lept 187/200
7,5 x 5 cm
Signatura: Hadlač 89
2002
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: LD Jan Go 2002