akvarel, tuš
21 x 16 cm
Signatura: LN Neprakta 1981
litografie 37/60
29,5 x 42 cm
Signatura: Jiří Šalamoun 80
30 x 12 cm
Signatura: PD Neprakta
dřevoryt, vlastnoruční tisk
53 x 41 cm
Signatura: PD M. Švabinský
23 x 37,5 cm
Signatura: Jiří Šorm
litografie 50/100
40 x 29,5 cm
Signatura: Bláha
barevný linoryt 19/30
50 x 50 cm
Signatura: PD Neprakta 1976
olej, lepenka
46 x 58 cm
Signatura: PD Stanislav Hudeček
40 x 24 cm
Signatura: K. Svolinský
12 x 32 cm
Signatura: Sovák
9.5.2004
olej, sololit
55 x 40 cm
Signatura: PD Kroča
litografie
28 x 43 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 44
litografie 112/150
27 x 41 cm
Signatura: J. Grus
litografie 100/150
28 x 43 cm
Signatura: J. Grus
kvaš
19 x 14 cm
Signatura: PD monogram MR
olej, lepenka
23 x 32 cm
Signatura: PD Jaro Panuška
litografie 96/100
18,5 x 29 cm
Signatura: Ivo Ševčík 1980
42 x 30 cm
Signatura: PD Janeček
litografie
31 x 18 cm
Signatura: PN v desce JU
45 x 32,5 cm
Signatura: Jožka Baruch
olej, karton
37 x 50 cm
Signatura: LD B. Dvořák
dobový hlubotisk
17,5 x 30 cm
Signatura: Kupka v tisku
13 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla
olej, lepenka
45 x 35 cm
Signatura: LD nečitelně