litografie 3/110
30 x 42 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1992
16 x 11 cm
Signatura: F. M. v tisku
20 x 14 cm
barevná litografie
24 x 20 cm
Signatura: PD Istler 58
1907
lept, plátno
26 x 35 cm
Signatura: UD Bohumil Kubišta
18,5 x 12 cm
1915
22,5 x 28,5 cm
Signatura: LD Trampota
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: M. Švabinský
2004
olej, sololit
55 x 40 cm
Signatura: PD 9.5.04 Kroča
litografie
18,5 x 14 cm
Signatura: Š. M. 55 v tisku
20,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
originální fotografie
8,5 x 28,5 cm
litografie
18,5 x 13,5 cm
Signatura: Š. M. 55 v tisku
litografie
18,5 x 15,5 cm
2000
kresba tuší, akvarel
20 x 30 cm
Signatura: UD A. Born 2000
barevná litografie
28,5 x 13 cm
Signatura: M. Vindišová 61
lavírovaná tuž
20,5 x 29,5 cm
Signatura: PD MR slepotisk Belle Ille 1967
olej, lepenka
24 x 31 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
dřevoryt, papír-japan
13 x 8,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
17,5 x 12 cm
olej, plátno
114 x 83 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 61
7 x 4,5 cm
Litografie
14 x 18 cm
Signatura: T. R. Way v tisku
grafický list 9/200
32 x 47 cm
Signatura: PN Paderík 59