barevná litografie 33/55
v 45 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2021
barevná litografie 59/100
v 63 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2019
barevná litografie 5/105
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Franta 2020
barevná litografie 7/100
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Klára Sedlo 22
barevná litografie, autorský tisk
v 59 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Soumar Jan
barevná litografie 32/100
v 56 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Soumar Jan
v 60 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Soumar Jan
litografie
v 54 ✕ š 72,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
v 43 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2021
v 47 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela 22
litografie 26/70
v 43 ✕ š 32 cm
barevná litografie 58/75
v 48,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Michal Rapant 2020
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Markéta Bábková 2023
barevná litografie 41/75
v 59 ✕ š 42,5 cm
akvarel, tuš, ruční papír
v 57,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
barevná litografie 46/74
v 59 ✕ š 42,5 cm
barevná litografie 34/75
v 50 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Rapant 2018
barevná litografie 3/100
v 37 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Zichová 2023
v 27 ✕ š 22 cm
Signatura: UD J. Nesnídalová, PD 2023
barevná litografie 15/100
v 46 ✕ š 64,5 cm
barevná litografie 24/100
v 45,5 ✕ š 64,5 cm
akvarel, tuš, ruční papír
v 41,5 ✕ š 58,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 88
barevná litografie 63/65
v 45,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD J. Nesnídalová, UD 2023
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD F. Hodonský 2023
barevná litografie 69/110
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN M. Rittstein 2014
barevná litografie 74/101
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017
barevná litografie 88/100
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
barevná litografie 18/109
v 32,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 2018
barevná litografie 2/35
v 65 ✕ š 47 cm
barevná litografie 3/120
v 66 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2020
barevná litografie 2/100
v 62 ✕ š 46 cm
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 49 cm
Signatura: UD 2009 Načeradský
barevná litografie 6/109
v 32 ✕ š 47,5 cm
barevná litografie 15/100
v 32 ✕ š 47 cm
barevná litografie 23/40
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
litografie 9/25
v 33 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 97/100
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: PD K. Sedlo 23
barevná litografie 64/110
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 67/110
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 52/110
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 26/150
v 45 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Kupka v tisku
kombinovaná grafická technika 18/70
v 64 ✕ š 49,5 cm
Signatura: UD Anderle
v 23 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Luigi Kasimir
barevný lept, akvatinta
v 43,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD Robert Kasimir, LD 18. mai 1954 v tisku
olej, lepenka
v 49 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Vaic
lept 2/50
v 59,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Hana Čápová 88
barevná kombinovaná grafická technika D 1/10
v 30,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Eva Janošková 1968
pigment print 19/33
v 19,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Magdalena Jetelová
akryl, sprej
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu K. Kintera 2003-23
v 97 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu na štítku Jiří Kolář 70
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1968
olej, lepenka
v 70 ✕ š 45 cm
Signatura: PD monogram V. U. 2005