olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD V Radimský
1954
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: LD Josef Zamazal 1954
10 x 6 cm
Signatura: nesignováno
4,6 x 3,1 cm
Signatura: DU A Brunovský
4,6 x 3,1 cm
Signatura: DU A Brunovský
11 x 8 cm
Signatura: DU Ant. Procházka
14 x 8 cm
Signatura: DU Ant. Procházka
kresba tuší, papír
13,5 x 17 cm
Signatura: DU V. Komárek
4,6 x 3,1 cm
Signatura: DU A Brunovský
lept 15/200
20 x 16 cm
Signatura: PD J K 68
autokoláž
25,5 x 20,5 cm
Signatura: vzadu J. Kolář 92
akvarel, papír
27 x 32 cm
Signatura: DU J. Vožniak
kresba pastelem, papír
31 x 43 cm
Signatura: nesignováno
olej, lepenka
46 x 65 cm
Signatura: PD K. J. Sigmund
olej, sololit
55 x 45,5 cm
Signatura: PD H 69
1910
barevný lept s akvatintou
22 x 26,5 cm
Signatura: PD J. Stretti - Zamponi
kresba tužkou, papír
14,6 x 20,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD feikl st.
lavírovaná malba, tempera, lepenka
42 x 58 cm
Signatura: LD K. Souček 60
lept kombinovaný se suchou jehlou
40,7 x 33,2 cm
Signatura: PD Emil Filla 37
litografie
35 x 23 cm
Signatura: PD Tikal 57
akvarel, tuš, papír
16 x 23 cm
Signatura: PD foltýn 1938 B
litografie
18 x 20 cm
Signatura: PD R. K.
akvarel, karton
30 x 40 cm
Signatura: LD Žďárko 1933 Jambor Jos.