olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1906
lept s akvatintou
22,3 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig 06
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
57 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Schovánek 1936
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný 1943
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, papír
45 x 22 cm
Signatura: sign. PN Jož. Uprka
olej, překližka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vacátko
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná litografie 354/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
23 x 14,5 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
monotyp
38 x 28 cm
Signatura: DU Istler 65
18 x 32 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
20 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
22,7 x 18 cm
Signatura: PD Emil Filla
20 x 15 cm
Signatura: PD J. Váchal
barevná litografie
19 x 21,5 cm
Signatura: LD F. Gross 62
1912
21 x 21 cm
Signatura: PD J. Váchal 12
15 x 10 cm
Signatura: PD J. Váchal
lept, akvatinta
20 x 18 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
litografie
22 x 20 cm
Signatura: PN F. Gross 85
barevná litografie
24 x 24 cm
Signatura: PD F. Gross
monotyp
19 x 15 cm
Signatura: LD F. Gross 44
suchá jehla, pastel
18 x 13,5 cm
Signatura: DU Boštík
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: PD Kaván