akvarel, papír
33 x 28,5 cm
Signatura: PD Karel Rélink 1920
14 x 12 cm
Signatura: PD Jan Bauch
akvarel, karton
28 x 40 cm
Signatura: PD C. Bouda 1966
barevný linoryt
10,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Bohuslav Reynek 1920
olej, plátno
38 x 38 cm
Signatura: DU M. Netík
18 x 13 cm
Signatura: PD Jan Bauch
barevný lept s akvatintou
32 x 27 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
34,5 x 21 cm
Signatura: DU Tichý
nitrolak, dřevěná deska
30 x 39,5 cm
Signatura: vzadu Jaroslav Vožniak 1992
1912
lept s akvatintou
35,5 x 33,5 cm
Signatura: PD J. Stretti - Zamponi
koláž, křesba tuší, karton
19,5 x 18,5 cm
Signatura: PD B. Štěpán
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
22 x 18 cm
Signatura: PD Jož Uprka
1910
tužka, křída, karton
35,5 x 45,5 cm
Signatura: DU T.F.Š 1910
35 x 46 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
komb. technika (tužka, akvarel) karton
33 x 41,5 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
29,5 x 27 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
20 x 18 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
tužka, akvarel, papír
31,5 x 30 cm
Signatura: DU T.F.Š.
akvatinta
20 x 18 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
18 x 20 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
akvatinta
24,5 x 28,5 cm
Signatura: PD T.F.Šimon
suchá jehla 5/20
10 x 30 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 65
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno