olej, plátno
73,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars 29
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
67 x 88 cm
Signatura: sign. vzadu M. Kopf
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, překližka
47 x 100 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
přel.20.a30.le
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: značeno vzadu autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 25 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
81,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Coubine
kvaš, lepenka
48 x 70 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 50
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
66 x 36 cm
Signatura: sign. LD Zd. Sklenář 43
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
88 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 40
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
101 x 121 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olejové laky, drásaná kresba
40 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu Čestmír Janošek
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
116 x 82 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík XI. 56
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
64 x 67 cm
Signatura: sign. LD Lacina 69
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
akryl, lepenka
95 x 68 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 86
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 87
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signatura: sign. PD E.O., vzadu Eduard Ovčáček 1961
akryl, lepenka
52 x 78 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40 x 33 cm
Signatura: sign. vzadu V. Boštík
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, sololit
15 x 10 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba 88
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
56 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček
komb. technika, karton
89 x 63 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65